4 דרכים לשלב תמונות במטבח

לאחרונה מצאנו את עצמנו מנסים לעצב את המטבח המיושן שלנו מחדש. החלפנו את כל הרהיטים והארונות ונשאר לנו רק לשלב לצבוע את הקירות ולשלב כמה תמונות שיסגרו את הפינה. כשיצאנו לבדוק איך אפשר לשלב תמונות במטבח, מצאנו את עצמנו עומדים אל מול מגוון רחב של אפשרויות. החלטנו לכתוב על כך מדריך מקיף שיקל על מי שימצאו את עצמם בהליך דומה. אם זה מצבכם, כדאי שתישארו אתנו ותקבלו במקום אחד את כל הדרכים לשילוב של תמונות במטבח שלכם.

 

הדרך ה – 1 לשילוב של תמונות במטבח: באמצעות תלייה מסוג 1 – 2 – 3

אם אתם רוצים לשלב 3 תמונות במטבח, כדאי שתכירו את התלייה שנקראת 1,2,3. מדובר בתלייה של 3 תמונות שמשלימות אחת את השנייה. ברגע שתולים אותן זו לצד זו עם מרווח קטן ביניהן, הן יוצרות תמונה אחת מלאה. כלומר, צריך להביט על השילוב מרחוק ולראות את היופי שנוצר מהחיבור בין שלושתן. במרבית המקרים משתמשים בסוג תלייה זה לתמונות של נופים. כך שאם אתם רוצים להדפיס תמונות מסוג אחר, כדאי שתעברו אל הדרך השנייה שמתאימה לכל תמונה שהיא.

בלוקים

הדרך ה – 2 לשילוב של תמונות במטבח: באמצעות הנחת פוטובלוק על גבי משטח

הדרך השנייה והנוחה ביותר היא באמצעות הנחה של פוטו בלוקים על גבי משטח במטבח. מדובר בשילוב הטוב ביותר של תמונות במטבח, בגלל הסיבות הבאות:

  1. אפשר להדפיס על גבי הפוטו בלוק כל תמונה שתרצו
  2. אפשר להניח אותו בכל מקום ברחבי המטבח
  3. אפשר לעשות כל מיני שילובים של תמונות (במאונך, מאוזן וכו')

ההמלצה שלנו היא להדפיס תמונה משפחתית אחת, תמונה של פירות וירקות שתכניס אתכם לאווירה בבישולים ועוד תמונת נוף ממקום אהוב.

 

הדרך ה – 3 לשילוב של תמונות במטבח: באמצעות תלייה "מבולגנת"

הדרך השלישית שתוצע לכם היא באמצעות תלייה של כמה תמונות באופן שנראה אקראי על הקיר. כדי לשלב את התמונות באופן זה, עליכם לבחור בכמה תמונות עם מסגרת ולתלות אחת לאורך, אחת לרוחב, כאשר הן קרובות אחת לשנייה, אבל לא צמודות מידי.

בלוקים

הדרך ה – 4 לשילוב של תמונות במטבח: באמצעות פוסטרים עם תליית מגנט

הדרך הרביעית והאחרונה היא להשתמש בפוסטרים שניתן לתלות אותם באמצעות מגנט. יכול להיות שנתקלתם במגנט מסוג זה בעבר. מדובר בעצם ב – 2 חתיכות עץ שמתחברות אחת אל השנייה באמצעות פסי מגנט קטנים שאינם נראים לעין. כך בעצם, מתאפשר לתלות את הפוסטר כשהוא ישר וחלק.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שהציג בפניכם את הדרכים לשלב תמונות במטבח. נאחל לכם בהזדמנות זו שתיישמו את הדרך המיוחדת ביותר ותיהנו ממנה לאורך זמן. אנו מזמינים אתכם לנסות את הדרך המתאימה לכם ביותר ולחזור לכאן, כדי לשתף אותנו בדרך הנבחרת.

בלוקים

אולי יעניין אותך גם