סטרטאפ מטבחי – הכלים החדשניים בעולם המטבח

כשחושבים על כלי המטבח ה"קלאסיים", הכוונה היא ככל הנראה לסירים, מחבתות, צלחות או סכו"ם. עם זאת, בתקופה האחרונה הגיחו לשוק מגוון כלים שלא היו מזוהים בעבר עם שימוש ביתי, אלא השתמשו בהם בעיקר בעולם המסעדנות המקצועי. מהם כלים אלו, והיכן תוכלו לרכוש אותם?

כלי הבישול והאפייה הייחודים שלנו

להלן הכלים הייחודיים שתוכלו לרכוש אצלנו בחברת מאסטר קוק:

כלי ייעודי להכנת וופל בלגי

אם אתם מגדלים ילדים בבית, או שאתם רוצים לפנק את בן / בת הזוג בקינוח מושחת – כלי זה הוא בשבילכם, וכבר לא צריך לצאת למסעדה!

תוך דקות ספורות וללא מאמץ מיוחד תוכלו להכין וופל בלגי קריספי וטעים, שכן הכנת הבלילה לוופל היא קלה, ובעזרת הכלי ההכנה היא מהירה ויעילה.

העלות: 199.90 ₪.

מחבת שיש להכנת קרפ צרפתי

קינוח מושחת נוסף שתוכלו להכין בבית, הוא קרפ צרפתי. זהו מאכל שלרוב לא מוגדר כמתאים להכנה ביתית, כיוון שהוא דורש כיריים ייעודיות או מחבת מיוחדת – אך לא עוד!

המחבת איכותית ועמידה, וניתן להשתמש בה עם כמות מעטה של שמן, מבלי שהקרפ יידבק אליה. כל שאתם צריכים לדאוג לו הוא ממרח שוקולד (או כל ממרח אחר שאתם אוהבים), והרי לכם קרפ צרפתי ביתי ואיכותי.

העלות: 239 ₪.

גריל גז

אם אתם מחובבי ה"על האש", ולא רוצים להתפשר על איכות הצלייה של הבשר – גריל הגז יספק את הסחורה. תוכלו לבחור ממגוון של גדלים ומותגים איכותיים, לפי הצורך ומידת השימוש שלכם.

אנו מציעים גריל נייח לשימוש ואירוח ביתי, וכן גריל נייד שניתן לקחת לפיקניק בפארק (או לכל מקום אחר). השימוש בגז מייתר את השימוש בפחמים, כך שהשימוש נעשה קל ופשוט יותר, וכן מזהם פחות את הסביבה.

העלות לגריל נייח: 2399.90 ₪ – 5,999 ₪.
העלות לגריל נייד: 299.90 ₪ – 1,599.90 ₪ .

מעשנת גז

המעשנת משמשת לעישון בשר שזמן הבישול שלו הוא ארוך. לרוב תוכלו למצוא מעשנות במסעדות ומקומות יוקרתיים, אך מהיום תוכלו לעשן בשר גם בבית – וכך תוכלו גם לחסוך בהוצאות על מסעדות בשר.

העלות: 1,599.90 ₪ – 1,799.90 ₪.

קוצץ ירקות מאסטר סלייסר

המאסטר סלייסר הוא המכשיר המהפכני בתחום חיתוך וקיצוץ ירקות, שהביא לחיסכון בזמן רב של אוהבי הסלטים בכל רחבי העולם.

הפעולה של הסלייסר מהירה ומדויקת, וחוץ מחיתוך ירקות – מתאימה גם לחיתוך של פירות, הכנת טחינה וייבוש עלים ועשבי תיבול שונים.

העלות: מחיר מבצע של 99.90 ₪ לזמן מוגבל (במקום 149.90 ₪).

כפי שבוודאי ראיתם, אנו מציעים מגוון רחב של כלים שבעבר לא נמנו עם המוצרים הקלאסיים לשימוש ביתי. בנוסף לכלים חדשניים שהוצגו לעיל, תוכלו למצוא אצלנו כלים שימושיים נוספים – וכן את כל כלי המטבח הביתיים ה"רגילים".

וופל בלגי

אולי יעניין אותך גם