אתם אוהבים לבשל? כך תהפכו את המטבח לסביבה כיפית

מומחים בתחום הבישול והאפייה מחזיקים במטבחים מעוצבים שמאפשרים להם לעבוד בסביבה נוחה ונעימה. שכן, הם מחזיקים בכללים הבסיסיים שעוברים מפה לאוזן. מדריך זה עולה לאתר, כדי להציג את הכללים הללו לציבור הרחב, מתוך הבנה שהגיע הזמן לאפשר גם לנו, פשוטי העם, ליהנות ממטבח מעוצב וכיפי. הישארו כאן ותגלו מהם 4 הכללים שפספסתם עד היום.

 

כלל ראשון: תתנו כבוד לקירות

התבוננות מהירה בקירות המטבח תגלה בפניכם שעמום מוחלט. שכן, רבים מאתנו נמנעים מצביעה של הקירות והוספה של תמונות מעוצבות. זה הזמן לגלות שתופעה נרחבת זו פוגעת בהנאה שלכם, הבשלנים. שכן, נוכחותם של קירות צבעוניים ותמונות מעוצבות מפיצה אור ושמחה ברחבי המטבח. לא נלאה בפרטים ונזמין אתכם לבחור בצבע האהוב עליכם ביותר. לאחר מכן, תוכלו לגלוש לחנויות מקוונות שיאפשרו לכם לבצע קניית תמונות למטבח שמתאימות לעיצוב הקיים (כפרי, פרובנס, מודרני וכו').

מטבח נקי

כלל שני: תפנו את משטחי העבודה

מיקסר, בר מים ומכונת קפה אלו הפריטים הנפוצים ביותר שמונחים על גבי משטחי עבודה של אנשים שלא מכירים בכללים שלשמם התכנסנו. נדגיש שהימצאותם על השיש או כל משטח עבודה אחר גורע מההנאה שלכם. שכן, אלה תופסים מקום חיוני ומובילים לחיפוש מתיש אחר מרחב עבודה רחב ידיים. אם אתם רוצים ליהנות מהשהות במטבח בכל פעם מחדש, עליכם להוסיף יחידת מדפים ייעודית שבה יונחו הפריטים הללו. התקנה של יחידה זו תאפשר לכם ליהנות ממשטחי עבודה פנויים ושקט נפשי.

 

כלל שלישי: תשמעו מוזיקה במהלך הבישולים

הבישולים שלכם יהפכו להיות כיפיים במיוחד במידה ותשמעו מוזיקה מקפיצה במטבח. חשוב לציין שתוכלו ליישם את הכלל הזה תוך שימוש באחד מהכלים הבאים:

  1. רמקולים ניידים או נייחים
  2. אוזניות בלוטוס או אוזניות חוטיות

חשוב לציין שיש אנשים שלא מחזיקים ברשימת השמעה כיפית. אם הנהנתם בהסכמה בעת קריאת מילים אלה, עליכם לערוך חיפוש מקיף ברחבי הרשת. שכן, יש פלטפורמות שונות שמאגדות שירים שמתאימים לכלל זה. מדובר לצורך הדוגמא בפורומים וקבוצות פייסבוק שעוסקים בתחום המוזיקה.

 

כלל רביעי: תשתמשו בתאורה איכותית

מומחים בתחום הבישול יעידו על הקשר הישיר שבא לידי ביטוי בין גופי תאורה איכותיים לבישול מהנה. שכן, מטבח שיש בו גופי תאורה מותאמים, מאפשר לבשל בנוחות מקסימלית והנאה. נדגיש שאין מדובר בהתקנה של גופי תאורה על גבי התקרות בלבד. שכן, יש צורך בהתקנה של נורות קטנות שיוצבו מעל משטחי העבודה והכיריים.

 

מילים אחרונות לסיום

עד כאן המדריך שריכז את 4 הכללים שיובילו לבישול מהנה. בשלב זה אתם יודעים מה עליכם לעשות בכל רגע נתון, כך שנותר לכם רק ליישם את האינפורמציה שהוצגה לעיל. נאחל בהזדמנות זו שתחזיקו בקרוב במטבח ססגוני, רחב ידיים, מוזיקלי ומואר שיכניס לכם כיף לחיים.

בישול משפחתי שמח במטבח

אולי יעניין אותך גם

בלוקים
מטבחים
4 דרכים לשלב תמונות במטבח

לאחרונה מצאנו את עצמנו מנסים לעצב את המטבח המיושן שלנו מחדש. החלפנו את כל הרהיטים והארונות ונשאר לנו רק לשלב לצבוע את הקירות ולשלב כמה

קרא עוד »